MÁTE KVALITNÍ PRODUKT ČI SLUŽBU?
  • Home
  • Nebojte se přidat

Nebojte se přidat


Naší základní myšlenkou a cílem je zpřístupnit členům klubu iDEALBEL výhody, slevy a benefity, které jsou zpravidla poskytovány jen firmám s velkými obraty a běžný uživatel si na ně, lidově řečeno, „nesáhne“.

Výhody a slevy, které jsou v rámci klubu poskytovány, šetří nejen vaše peníze, ale také váš čas. Na jednom místě si můžete najít přesně to, co právě uspokojí vaši potřebu.

Při výběru partnerů, kteří tyto benefity poskytují pečlivě zohledňujeme nejen výši slevy a šíři její využitelnosti pro členy, ale hlavně solidnost partnera. Raději míň kvalitních partnerů, u kterých jsme si jisti, že se o vás královsky postarají, než obrovské množství těch, za než bychom se nemohli zaručit.

Je pro nás proto důležitý také váš názor a vyjádření, zda jste či nejste spokojeni, abychom tento vysoký standard pro vás udrželi.

Pokud si nejste jisti

Členské poplatky jsme nastavili velice příznivě. Jsou vysoké pouze tak, aby pokryly provoz klubu a vrátily se vám s prvními objednanými výhodami. A protože jsme si jisti, že využíváním výhod vždy ušetříte, můžete si jednu výhodu objednat a poté čerpat i bez registrace a jakýchkoliv poplatků. Co přináší členství si tak vyzkoušíte bez rizika.

Pak si můžete vybrat program Basic, kde je roční poplatek jen 120 Kč. Za měsíc členství tak zaplatíte pouhých 10 Kč. Za produkty a služby objednané v klubu platíte o 8 a více % méně, než kdybyste je kupovali přímo u daného partnera. Nemáte k dispozici všechny výhody, přesto zjistíte, že být členem klubu iDEALBEL je fajn.

Pokud chcete zkusit rovnou celou nabídku, je tady pro vás program Exclusive za roční poplatek 840 Kč. Jako člen programu Exclusive platíte minimálně o 10% méně, než byste platili přímo u partnera, k dispozici máte celou klubovou nabídku a navíc možnost využít vyšší slevy u jednorázových akcí.