MÁTE KVALITNÍ PRODUKT ČI SLUŽBU?
  • Home
  • FaQ - důležité otázky a odpovědi

FaQ - důležité otázky a odpovědi

Klub iDEALBEL původně vznikl pro podnikatele a firmy. Protože o výhody projevili zájem také lidé bez IČ, vznikly v klubu dva programy. Podnikatelé si mohou vybrat podle obsahu, či ceny. Zájemci, kteří IČ nemají mohou využít program Basic, kde stačí pouze rodné číslo.

O novinkách jsou členové automaticky informování emailem, kde jsou vždy uvedeny nové benefity, slevy nebo bonusy.
Kompletní a aktuální přehled je vždy publikován na internetových stránkách klubu iDEALBEL.

Kromě výše zmíněného rozdílu v odpovědi na první otázku jsou to následující hlediska
Cena – program Basic stojí ročně 120 Kč, za program Exclusive pak zaplatíte 840 Kč ročně.

Nabídka – program Exclusive obsahuje širší nabídku a tím i větší výběr výhod.

Jednorázové akce – v programu Exclusive jsou jednorázové akce vždy výhodnější, rozuměj levnější.

Ano, takové omezení může být aplikováno a je vždy v kompetenci poskytovatele benefitu.

Samozřejmě je to možné. Pokud zaměstnavatel chce rozšířit benefity pro své zaměstnance, může si objednat požadovaný počet členství. Zaměstnavatel uhradí členské poplatky a zaměstnanci mohou využívat jednotlivých výhod jako členové, podle programu, který jim zaměstnavatel zaplatil.

Členství má platnost vždy 12 kalendářních měsíců od data vzniku členství (data připsání platby registračního a ročního poplatku na náš účet). A končí vyčerpáním této doby, případně neuhrazením ročního poplatku na další období.

Zároveň s ukončeným členstvím se ukončují všechny čerpané výhody.
Po celou dobu členství můžete využívat všechny benefity, slevy a bonusy, které jsou vázány k Vašemu typu členství.

Ano. Pokud máte zajímavý a kvalitní produkt, či službu můžete se stát obchodním partnerem klubu a svůj produkt/službu poskytnou členům za výhodnou cenu. Zároveň můžete být samozřejmě členem a využívat výhod ostatních obchodních partnerů.

Je nám líto, podmínky klubu převod členství neumožňují.

Pokud znáte někoho, koho byste rád do našeho klubu zapojil ať už jako člena, nebo jako obchodního partnera, ozvěte se nám. Rádi se vám odměníme.

I to se může stát, ačkoliv na možnost prodloužení členství o další období s dostatečným předstihem upozorňujeme opakovanými emaily.

Pokud do 30 dní po skončení členství úhradu provedete, je členství automaticky obnoveno k prvnímu dni po skončení členství a není nutné pro pokračování členství opakovaná registrace.
Po 30 dnech je již nutná obnova členství.

Přihlásíte se do své členské sekce (profilu) a kliknete na odkaz „obnovit členství“.

Nejprve si vyberete členský program Basic nebo Exclusive. U vybraného programu kliknete na tlačítko Registrovat. Vyplníte formulář, který se vám otevře. Na emailovou adresu, kterou jste zadal do formuláře, dostanete nejprve platební údaje. Uhradíte členské poplatky vybraného programu. Jakmile vaše platba dorazí na účet bude na váš mail odesláno potvrzení, že jsme platbu obdrželi a byly vám vygenerovány přístupové údaje. S těmito údaji vstoupíte na stránky již jako registrovaný člen a máte možnost objednávat jednotlivé slevy, výhody a benefity, dle vlastního výběru.

Zaplacením členského poplatku se stáváte členem na dobu jednoho roku. Pro prodloužení členství není potřeba nové registrace. Před uplynutím vašeho ročního období dostanete na váš email platební údaje pro uhrazení dalšího období. Ve chvíli, kdy vaše platba včas dorazí, zůstává vaše členství v platnosti a prodlužuje se o dalších 12 měsíců. Pokud neuhradíte vaše členství zanikne k poslednímu dni, ke kterému máte zaplaceny členské poplatky.

Použijte formulář v sekci Kontakt a napište nám svůj kód, jméno zaměstnavatele u kterého jste přestal pracovat a aktuální email. Spojíme se s Vámi a dohodneme podmínky možného pokračování vašeho členství.

Pokud máte IČ, objednejte si změnu členství z programu Basic na program Exclusive. Do mailu dostanete platební podmínky a uhradíte členský poplatek Exclusive. Případné nevyčerpané měsíce programu Basic vám budou vráceny jako bonus na váš účet.

Pokud nemáte IČ není členství v programu Exclusive pro vás možné.

Program Exclusive je pouze pro podnikatele, proto pokud nemáte platné živnostenské oprávnění jste povinen nás o této změně informovat a nadále můžete pokračovat jako člen v programu Basic.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Kontaktujte nás