Aktivity

Popis nabídky

AKTIVITY jsou monitorovací systém, který moderní metodou, přes webové rozhraní, nabízí zobrazení výsledků sledování práce vašich zaměstnanců na pc. Pomocí těchto získaných informací můžete předcházet riziku zneužívání fondu pracovní doby, používání nelegálního software a neoprávněného využití internetu a tiskáren k soukromým účelům. Kontrola zaměstnanců přesto nemusí vždy znamenat zásah do jejich soukromí.

Komu je Aplikace určena?
Aplikace Aktivity je vhodná pro vedoucí pracovníky, manažery, či vlastníky firem - pro každého, kdo se zajímá o to, jak efektivně využívají zaměstnanci svou pracovní dobu. Aktivity monitorují firemní počítače a jejich uživatele a přinášejí tak podstatné informace o jejich činnosti. Už nemusíte své zaměstnance hlídat a kontrolovat sami - na to jsou tady Aktivity!

Jak funguje?
Aplikace Aktivity funguje jako webová aplikace, do které se lze přihlásit po spuštění libovolného prohlížeče. Informace o všech počítačích a uživatelích se ukládají do databáze, záznamy se třídí do různých kategorií a vy si pak vše můžete přehledně zobrazit přímo v aplikaci v některé ze sestav. Všechna data si můžete nechat vypsat ve vámi zvoleném časovém období. Zároveň vám Aktivity usnadní práci tím, že umí vybrané záznamy automaticky zasílat na mail. Proto se tak nemusíte téměř o nic starat.

Podmínky čerpání

Službu si objednejte telefonem či emailem uvedeným v kontaktech partnera. Sleva uvedená na kuponu vám bude poskytnuta při placení.

Doporučujeme objednávat nejpozději 14 dní před vypršením platnosti kuponu.

Kupón zdarma

Registrovat se Přihlásit se


Kupon uplatníte zde

Daliborova 426
70900 Ostrava

597 089 230

www.micos-sw.cz

obchod@micos-sw.cz

Galerie

  • MiCoS SOFTWARE s.r.o.