Správce IT

Popis nabídky

SPRÁVCE IT je program pro audit výpočetní techniky a správu majetku. Usnadňuje zavedení automatizovaných procesů kontroly hardware a software bez nutnosti obcházení jednotlivých počítačů. Poskytuje strategické informace pro plánování a rozvoj IT. Jedna z hlavních funkcí aplikace, je přehledná správa SW licencí. Správce IT využívá rozsáhlé databáze vzorů software, díky které lze jednotlivé aplikace, nalezené na počítačích, snadno rozpoznat a provést tak audit software bez chyb - Software Asset Management (SAM).

Komu je APLIKACE určena?
Systém Správce IT je určen pro vedení společnosti, vedoucí manažery IT, pracovníky správy SW a HW nebo finanční auditory. Aplikace usnadňuje a zkvalitňuje práci všem, kteří potřebují mít přehled nejen o IT majetku v organizaci. Správce IT eviduje SW i HW vybavení společnosti, ale také ostatní majetek jako: mobilní telefony, tablety, knihy a další kancelářské vybavení. Tento software je tím pravým pomocníkem všude tam, kde je potřeba pravidelně vytvářet audit majetku.

Jak funguje?
Data se sbírají z počítačů připojených k síti a shromažďují se na centrálním počítači. Sběr probíhá pomocí skenovací utility vzdáleně, nebo ručně na jednotlivých stanicích. Výsledná data se zpracují a přidělí se jednotlivým nalezeným počítačům v aplikaci. Rozsáhlá databáze aplikací software umožňuje přesně identifikovat nalezený software a správně určit podmínky licenčního ujednání. Tento systém shromažďování dat lze nastavit v pravidelném intervalu a data jsou proto vždy aktuální.

Podmínky čerpání

Službu si objednejte telefonem či emailem uvedeným v kontaktech partnera. Sleva uvedená na kuponu vám bude poskytnuta při placení.

Doporučujeme objednávat nejpozději 14 dní před vypršením platnosti kuponu.

Kupón zdarma

Registrovat se Přihlásit se


Kupon uplatníte zde

Daliborova 426
70900 Ostrava

597 089 230

www.micos-sw.cz

obchod@micos-sw.cz

Galerie

  • MiCoS SOFTWARE s.r.o.